Koszty i sposoby dostawy

1. Przesyłki wysyłamy w dni robocze (od poniedziałku do piątku), najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta sklepu (w przypadku płatności przy odbiorze) lub maksymalnie na drugi dzień od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym (w przypadku przedpłaty na konto). 
2. Dokładny termin wysyłki konsultant sklepu ustala z Kupującym w rozmowie telefonicznej potwierdzającej zamówienie. 
3. O ewentualnych problemach z realizacją zamówienia lub opóźnieniu wysyłki Kupujący jest niezwłocznie informowany przez konsultanta sklepu.
4. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem: 
    Poczty Polskiej 
- list polecony priorytetowy - 8 zł.
    Firmy kurierskiej Pocztex
- przesyłka pobraniowa (płatna przy odbiorze) - 15 zł.
- przesyłka po wpłacie na konto - 12 zł.
    Firmy kurierskiej DPD
- przesyłka pobraniowa (płatna przy odbiorze) - 15 zł.
- przesyłka po wpłacie na konto - 12 zł.
5. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 300 zł koszty transportu pokrywa sprzedający (Kupujący płaci tylko za zamówiony towar).
6. Paczki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex docierają do odbiorcy zwykle w ciągu 48 godzin od momentu wysyłki. Paczki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka - w ciągu 24 godzin od momentu wysyłki.
7. Sklep www.glany.pl realizuje przesyłki zagraniczne. Tryb i koszty realizacji wysyłek zagranicznych są uzgadniane indywidualnie z konsultantem sklepu i są uzależnione od ciężaru zamówionego towaru i kraju przeznaczenia.