Prawo do odstąpienia od umowy

1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni licząc od następnego dnia po dniu, w którym otrzymał przesyłkę, składając oświadczenie na piśmie, listowo lub mailowo (można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy umieszczonego poniżej). Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić nie później, niż na 14-cie dni od dnia odstąpienia od umowy.
2. Koszty związane ze zwrotem towaru do sklepu ponosi Klient. Sklep zwraca cenę towaru oraz koszt wysyłki do Klienta.
3. Obuwie do zwrotu przyjmowane jest w oryginalnym, nieposklejanym taśmą opakowaniu (pudełko należy owinąć papierem i dopiero wtedy skleić taśmą).

4.Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginały paragonów jako dowód zakupu oraz ewentualnie informację, że była wystawiona faktura VAT o danym numerze w celu wystawienia faktury korygującej.
5. Zwracany towar powinien być w nienaruszonym stanie, nie może nosić śladów użytkowania, powinien być kompletny oraz posiadać oryginalne metki i opakowanie.
6. Pieniądze za zwracany towar przelewane są na konto Kupującego najpóźniej do 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki zwrotnej.
7. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Wpłaty za zwracany towar dokonywane są na konto bankowe podane przez Kupującego.

Formularz odstąpienia od umowy (pobierz) Formularz odstąpienia od umowy